E-Posta : :info@areskimya.com

EMAIL

info@aresakimya.com

Bizi Arayın

0 (342) 290 34 98

Biz Sizi Arayalım

Ürünler

ESANS

Koku, insanoğlunun hayatında her zaman çok önemli bir yere sahip olmuştur. Kokunun tarihi Eski Mısır dönemine dayanmaktadır. O dönemde insanlar bitkileri yakarak veya farklı bitkileri karıştırarak koku yaparlardı. O zamanlardan bu yana kokular hayatımızın vazgeçilmezi, karakterimizin ve benliğimizin birer parçası olmuştur. Tüm anılarımız aslında kokularda gizlidir. İnsanları unutabiliriz, isimleri unutabiliriz ama kokuları asla…,

Esanslar güzel kokular vermeleri için, binlerce hammadde içerisinden doğru olanlarının, doğru oranlar kullanarak birleştirilmesi sonucu oluşurlar. 

Her bir kokunun bir hikayesi, bir hatırası vardır ve her bir esansı bu hikayeleri ve anıları getirmesi için hayatlarımıza alırız.

Günümüzde son kullanıcıların en önemli faktörlerden biri de ürünün kokusudur. Ürününüzde tercih ettiğiniz başarılı ve uyumlu bir esans tüketiciye karar verme safhasında olumlu olarak etkilemektedir.

Aresa Kimya sizler için tedarik ettiği esansları seçerken sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek, taleplerinize hızlı çözüm ortağı olmaktadır.

Kokuları sevmek, hissetmek ve anlamak, işimizi severek yapmamızdaki en büyük etkendir. Giderek genişleyen kurumsal yapımız, genç, dinamik ve başarılı kadromuz ile Aresa Kimya olarak sizler için binlerce hammadde içerisinden en doğru olanlarını seçip en uygun esansları hazırlıyoruz.

 

ÜRÜN GRUPLARI

  • KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Deodorantlar Esansları

El ve Vücut Bakım Esansları

Saç Bakım Esansları

Güneş Yağı Esansları

Masaj Yağı Esansları

  • PERFÜMERİ ÜRÜNLERİ

Bay Parfüm Esansları

Bayan Parfüm Esansları

Unisex Parfüm Esansları

Kolonya Esansları

  • EV BAKIM ÜRÜNLERİ

Sıvı ve Katı Sabun Esansları

Islak Mendil Esansları

Sıvı ve Toz Deterjan Esanları

Yumuşatıcı Esansları

Bulaşık Deterjanı Esansları

Genel Ev Temizliği Esanları

Ortam Kokulandırma Esansları

  • ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

Plastik Ürün Esansları

Masterbatch Esansları

Ambalaj Esansları